سفارش کارتن در ارومیه

پاشا لیزر با اضافه کردن خط تولید کارتن بسته بندی از آبان سال 1401 در شهر ارومیه، فعالیت خود در زمینه کارتن سازی، جعبه سازی و چاپ روی کارتن (تک رنگ) را آغاز کرده است. این مجموعه هم اکنون قابلیت تولید انواع کارتن بسته بندی سه لایه و پنج لایه دایکاتی و چاپی را دارا می باشد. علاوه بر کارتن‌های با سایز آماده، این امکان برای مخاطبین فراهم شده تا بتوانند کارتن با سایز دلخواه خود را نیز سفارش دهند.

کارتن سازی ارومیه

کارتن سازی صنعتی است که در آن کارتن های مختلف برای بسته بندی کالاها و انتقال آن‌ها به مقصد نهایی استفاده می‌شود. کارتن ها به دلیل سبکی، مقاومت و قابلیت بازیافت، یک گزینه مناسب برای بسته بندی محصولات می‌باشد.

فرایند تولید کارتن شامل چندین مرحله است که در هر مرحله، مواد اولیه مورد نیاز برای کارتن تهیه می‌شوند. این مواد شامل کاغذ مقوایی، چسب و جعبه سازی می‌باشند. در مرحله بعدی، برش کاغذ مقوایی به ابعاد موردنظر صورت می‌گیرد. در مرحله نهایی، کاغذهای مقوایی برش خورده به یکدیگر چسبانده شده و در نهایت کارتن بسته بندی به شکل موردنظر ساخته می‌شود.

تولید کارتن و جعبه سازی

کارتن سازی از دو بخش تولید کارتن و تولید جعبه سازی تشکیل شده است. در بخش تولید کارتن، کاغذ مقوایی تولید می‌شود و در بخش جعبه سازی، کارتن های بسته بندی به شکل موردنظر ساخته می‌شوند.

با توجه به اینکه بسته بندی کالاها از اهمیت بسیاری برخوردار است کارتن سازی نقش مهمی در اقتصاد کشورها ایفا می‌کند زیرا امکان صادرات کالاها را بدون داشتن مشکلات بسته بندی فراهم می‌سازد.

تولید انواع کارتن

ما در این مجموعه تولیدکننده انواع جعبه کارتن ایفلوت، سه لایه و پنج لایه هستیم. سایر کارتن های تولیدی پاشا لیزر به شرح زیر است:

  • کارتن پستی سایز 1 تا 8 (با چاپ و بدون چاپ)
  • کارتن اسباب کشی
  •  کارتن بسته بندی
  • کارتن ساعت
  • کارتن پیتزایی و انواع کارتن فانتزی
  • کارتن مخصوص آنلاین شاپ‌ها با چاپ طرح اختصاصی
  • کارتن بسته بندی میوه و صیفی جات و کارتن زغال

مواد بکار رفته در تهیه کارتن بسته‌ بندی

اصلی‌ترین جز هر کارتن بسته‌ بندی و کارتن پستی ورق مقوایی است. در تهیه کارتن‌های بسته‌بندی از انواع ورق مقوایی کرافت و فلوت استفاده می‌شود. تعداد و جنس این ورق‌ها تأثیر بسزایی در مقاومت و شکل‌پذیری کارتن دارد.

منظور از فلوت چیست؟

فلوت یکی از اجزای کارتن بسته‌ بندی است. اگر در منزل در حال تولید محصولاتی با درصد شکنندگی و آسیب‌پذیری بالا همچون ساعت، محصولات چوبی و رزینی هستید، بنابراین باید حتماً به دنبال کارتن بسته‌بندی بگردید که دارای ورق فلوت نیز باشد. فلوت در حقیقت سبب افزایش ضخامت و استقامت کارتن شده و ریسک آسیب‌دیدگی محصولات را به حداقل می‌رساند.

ورق‌های فلوت در انواع A، B، C، E و F تولید می‌شوند. هر یک از این فلوت‌ها برحسب حساسیت محصول در تهیه ورق کارتن مورداستفاده قرار می‌گیرند.

تولید نمونه اولیه مشتریان به صورت رایگان

ما با استفاده از دستگاه برش لیزر، این امکان را فراهم کردیم تا مشتریان عزیز بتوانند قبل از سفارش کارتن، نمونه اولیه کارتن موردنظر خود را کاملاً به صورت رایگان و بدون نیاز به قالب کارتن سازی مشاهده کنند و در صورت تائید، کارتن مدنظر خود را سفارش دهند.

کارتن سفارشی

برای سفارش کارتن در ارومیه، مشتریان می‌توانند علاوه بر کارتن‌های آماده، کارتن بسته بندی با سایز و طرح دلخواه را نیز سفارش دهند. به این صورت که ابتدا طرح اولیه کارتن، در سایز مدنظر مشتری به صورت کاملاً رایگان و توسط دستگاه برش لیزر تولید می‌شود و بعد از تائید توسط مشتری، اقدام به تولید انبوه خواهد شد.

چاپ روی کارتن:

علاوه بر سفارش کارتن، مشتریان عزیز پاشا لیزری می‌توانند طرح دلخواخ خود را روی کارتن بسته بندی چاپ نمایند. تیم طراحی پاشا لیزر طرح مشتری و همینطور طرح پیشنهادی خود را به مشتری ارسال کرده و بعد از تایید نهایی، اقدام به چاپ طرح روی کارتن های بسته بندی می نماید. یکی از مزیت های کارتن سازی ارومیه، ارائه طرح های مختلف و طبق سلیقه مشتری می باشد.

قیمت مناسب کارتن

کارتن های تولیدی پاشا لیزر علاوه بر استحکام، از قیمت مناسبی برخوردارند و مشتریان می‌توانند با قیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه برای محصولات خود کارتن سفارش دهند. در ادامه چند نمونه کارتن بسته بندی تولیدی پاشا لیزر همراه با قیمت را می‌توانید مشاهده کنید

خدمات کارتن سازی پاشا لیزر کجاست؟

کارتن پستی یکی از نیازهای اساسی دفاتر پیشخوان دولت، انواع فروشگاه‌های اینترنتی و شرکت‌ها برای ارسال سفارشات خود می‌باشد. با کارتن پستی تولیدی پاشا لیزر به راحتی می‌توانید مرسوله خود را داخل بسته قرار داده و با اطمینان تحویل اداره پست و مشتری دهید. پاشا لیزر با فروش کارتن بسته بندی در تعداد کم و قیمت منصفانه آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز سرتاسر ایران می‌باشد.

آدرس حضوری پاشا لیزر: آذربایجان غربی – ارومیه – جاده دریا – فروشگاه پاشا لیزر

تلفن: 09148343473

نمونه کارتن های تولیدی ما

در این بخش می‌توانید چند نمونه کارتن تولیدی پاشا لیزر را مشاهده کنید.

کارتن ساده پستی
کارتن ساده بسته بندی
کارتن پیتزایی
کارتن ساده پیتزا
کارتن فانتزی دسته دار
کارتن دسته دار فانتزی
کارتن ساده مقوایی
کارتن بسته بندی مدل پیتزایی
کارتن ساده مقوایی
کارتن کوچک
سفارش کارتن در ارومیه

برای مشاهده سایر کارتن های تولیدی ما بر روی این لینک کلید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی