«عضویت در سایت و یا خرید به‌منزله مطالعه و قبول قوانین و مقررات مربوطه است»

قوانین سایت

گروه تولیدی پاشا لیزر کار خود را از سال 95 درزمینهٔ تولید محصولات لیزری آغاز کرد بعد از گذشت سال‌ها و درخواست مشتریان جهت فروش تکی محصولات در سال 97 تصمیم بر این شد تا سایتی فروشگاهی برای این گروه طراحی شود.

سایت فروشگاهی پاشا لیزر از اوایل سال 98 با هدف حمایت از کسب‌وکارهای نوپا درزمینهٔ فروش مواد اولیه برای کسب‌وکارهای خانگی فروش خود را آغاز کرده است .

تمامی محصولات موجود در سایت دارای ضمانت کیفیت می‌باشند بدین‌صورت که تمامی محصولات قبل از قرار گرفتن در سایت تست ‌شده و ازلحاظ کیفیت و سالم بودن محصولات به‌صورت کامل چک می‌شوند. با همه‌ی این تفاسیر اگر که محصولی بعد از رسیدن به دست شما مصرف‌کننده گرامی ازلحاظ بصری مشکلی داشته باشد خواهشمندیم عکس محصول را جهت تائید کارشناسان ما از طریق واتساپ و یا ایمیل موجود در سایت ارسال کنید چنان چه تائید شود محصول موردنظر از کارخانه به دین صورت ارسال شده است قطعاً یک نمونه جدید با هزینه پستی رایگان برای شما ارسال خواهد شد.

”پروسه خرید” 

خرید از فروشگاه اینترنتی پاشا لیزر به‌صورت آنلاین می‌باشد و ثبت سفارش بعد از واریز مبلغ صورت می‌گیرد.
شما مشتری گرامی جهت یافتن اطمینان خاطر می‌توانید هایلات رضایت مشتری را در شبکه اجتماعی (اینستاگرام) این مجموعه مشاهده کنید.
در صورت داشتن هرگونه سؤالی حین خرید کارشناسان ما هم به‌صورت تلفنی و هم آنلاین در خدمت شما مشتری گرامی می‌باشند و موظف به پاسخ به تمام سؤالات شما در مورد محصولات هستند.

”ارسال محصولات” 

در مرحله ثبت نهایی سفارش شما کاربر گرامی می‌توانید نحوه‌ی ارسال محصول را توسط اداره پست به‌صورت پست سفارشی یا پیشتاز و یا تیپاکس انتخاب کنید. سفارشات داخل شهر ارومیه امکان ارسال با پیک را دارند

مشتری حتماً باید بسته پستی را در مقابل مأمور پست باز کند و هرگونه شکستگی را به‌عنوان شکایت از پست اعمال کند چراکه گروه تولیدی پاشا لیزر تمامی موارد را به بهترین حالت بسته‌بندی می‌کند و هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال شکستی‌های پستی  و پارگی کارتن توسط پست ندارد.

منو اصلی