«عضویت در سایت و یا خرید به‌منزله مطالعه و قبول قوانین و مقررات مربوطه است»

قوانین سایت

گروه تولیدی پاشا لیزر کار خود را از سال 95 درزمینهٔ تولید محصولات لیزری آغاز کرد بعد از گذشت سال‌ها و درخواست مشتریان جهت فروش تکی محصولات در سال 97 تصمیم بر این شد تا سایتی فروشگاهی برای این گروه طراحی شود.

سایت فروشگاهی پاشا لیزر از اوایل سال 98 با هدف حمایت از کسب‌وکارهای نوپا درزمینهٔ فروش مواد اولیه برای کسب‌وکارهای خانگی فروش خود را آغاز کرده است .

هزینه ارسال سفارشات در سایت پاشا لیزر:

هزینه ارسال سفارشات بر عهده مشتریان می باشد.

برای سفارشات زیر 800 هزار تومان، هزینه ارسال با پست پیشتاز به صورت آنلاین طبق وزن نهایی سفارش، محاسبه شده و به جمع فاکتور سفارش اضافه میشود.

شرایط انصراف از خرید

حداکثر تا 12 ساعت (در صورتی که سفارش شما ارسال نشده باشد)، میتوانید تماس گرفته و با هماهنگی سفارش خود را لغو کنید و پاشا لیزر مبلغ سفارش را عودت خواهد داد. بعد از زمان مذبور حتی در صورت عدم ارسال بسته، امکان لغو سفارش وجود ندارد.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و ممکن است در برخی موارد نظیر تغییر رنگ (به دلیل تفاوت در نمایش رنگ در مانیتورهای مختلف، متفاوت باشد) در محصولات وجود داشته باشد. پس حتما این موضوع را در نظر بگیرید.

ارسال محصولات

در صورتی که وزن کالاهای شما، سنگین باشد، با هماهنگی مشتری، از طریق باربری ارسال میشود.

در صورتی که موجودی محصولی در پاشا لیزر به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش آنلاین، پاشا لیزر این حق را دارد که محصول را از لیست سفارشات حذف و هزینه آن را طبق توافق با مشتری به حساب ایشان واریز یا در صورت داشتن کیف پول در سایت، کیف پول به مبلغ قیمت محصول حذف شده، شارژ کند.

آماده سازی سفارشات یک روز بعد از زمانی است که سفارش شما در سایت ثبت شده است. روز بعد، به بخش بسته بندی برای آماده سازی نهایی سفارش ارسال شده و بسته به اقلام سفارش نهایتا تا 4 روز تحویل اداره پست میشود. پس حتما این مورد را هنگام ثبت سفارش در نظر بگیرید.

پیگیری سفارشات

بعد از اینکه سفارش شما تحویل اداره پست شد، پیامکی از سوی شرکت پست برای مشتری ارسال میشود. در صورت عدم دریافت پیامک بعد از گذشت 5 روز، برای پیگیری سفارش خود میتوانید با شماره تلفن 09148343473 در ساعات اداری تماس حاصل فرمائید.

توجه: فقط و فقط از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر میتوانید برای پیگیری سفارشات تماس بگیرید. غیر از این ساعات، امکان پاسخگویی وجود ندارد.

مشتری حتماً باید بسته پستی را در مقابل مأمور پست باز کند و هرگونه شکستگی را به‌عنوان شکایت از پست اعمال کند چراکه گروه تولیدی پاشا لیزر تمامی موارد را به بهترین حالت بسته‌بندی کرده و بسته ها را بیمه میکند؛ از این رو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال شکستی‌های پستی و پارگی کارتن توسط پست ندارد.

در صورت داشتن هرگونه سؤالی حین خرید کارشناسان ما هم به‌صورت تلفنی و هم آنلاین در خدمت شما مشتری گرامی می‌باشند و موظف به پاسخ به تمام سؤالات شما در مورد محصولات هستند.

منو اصلی