«عضویت در سایت و یا خرید به‌منزله مطالعه و قبول قوانین و مقررات مربوطه است»

قوانین سایت

نکات مهم که باید قبل از خرید به آن دقت کنید:
۱.کارتن بسته‌بندی به دلیل حجم بالایی که دارد اغلب با لفاف‌بندی گونی ارسال می‌شود.
 ۲.هزینه تیپاکس و باربری متناسب به حجم و وزن بستهٔ خریداری‌شدهٔ شما بعد از ثبت در دفتر مربوطه محاسبه می‌گردد و ما اطلاعی از اینکه هزینه چه مقدار خواهد بود نداریم.
 ۳.در صورتی که بعد از بسته‌بندی در انبار پاشا لیزر متوجه شدیم که وزن و حجم بستهٔ شما بیشتر از موارد ارسالی ما به اداره پست می‌باشد، هزینهٔ پرداختی شما با کسر مبلغ ۱۵ هزار تومان جهت بسته‌بندی به حساب شما عودت داده می‌شود.
 ۴.در شهرهای بزرگ که فاصلهٔ مسیرها از منازل شما و دفتر باربری زیاد است، لطفاً دقت کنید که مسئولیت تحویل بسته و تمام هزینه‌های آن به عهدهٔ مشتری می‌باشد. (باربری فقط تا باربری شهر شما حمل می‌کند نه درب منزل)
 ۵. تمامی کدهای پیگیری مرسولات در صفحه اینستاگرام پاشا لیزر بارگذاری می‌شود و بررسی آن بر عهده مشتری است. 
۶.در نظر داشته باشید در سفارشات با حجم بالا اغلب گزینهٔ باربری به‌صرفه‌تر از تیپاکس است

هزینه ارسال سفارشات در سایت پاشا لیزر:

هزینه ارسال سفارشات بر عهده مشتریان می باشد.

انتخاب هر یک از گزینه‌های ارسال، به این منظور است که شما مشتری عزیز، تمام توضیحات زیر هر گزینه ارسال را با دقت کامل خوانده و پذیرفته‌اید.

زمانبندی ارسال محصولات

آماده سازی سفارشات یک روز بعد از زمانی است که سفارش شما در سایت ثبت شده است. روز بعد، به بخش بسته بندی برای آماده سازی نهایی سفارش ارسال شده و بسته به اقلام سفارش نهایتا تا 4 روز تحویل اداره پست میشود. پس حتما این مورد را هنگام ثبت سفارش در نظر بگیرید.

پیگیری سفارشات

در صورت عدم دریافت پیامک از سوی پست میتوانید تمامی کدهای پیگیری مرسولات را در صفحه اینستاگرام پاشا لیزر و در هایلات مربوطه مشاهده نمایید.

مشتری حتماً باید بسته پستی را در مقابل مأمور پست باز کند و هرگونه شکستگی را به‌عنوان شکایت از پست اعمال کند چراکه گروه تولیدی پاشا لیزر تمامی موارد را به بهترین حالت بسته‌بندی کرده و بسته ها را بیمه میکند؛ از این رو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال شکستی‌های پستی و پارگی کارتن توسط پست ندارد.

در صورت داشتن هرگونه سؤالی حین خرید کارشناسان ما به صورت آنلاین از طریق صفحه اینستاگرام در خدمت شما مشتری گرامی می‌باشند و موظف به پاسخ به تمام سؤالات شما در مورد محصولات هستند.

قهرست اصلی