کارتن حمل حیوانات خانگی ( کارتن بسته بندی مخصوص پت شاپ)

کارتن حمل حیوانات خانگی

یکی از دغدغه‌هایی که پت شاپ ها امروزه با آن سروکار دارند جعبه حمل حیوانات خانگی است. جعبه‌هایی که مخصوص این کار وجود دارند بسیار گران می‌باشند. از همین رو استفاده از کارتن‌های مقوایی برای حمل حیوانات خانگی یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. افراد زیادی هستند که به نگه‌داری از حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه علاقه‌مند هستند ولی در اغلب موارد فروشندگان در نقاط دوری هستند و ارسال و حمل‌ونقل حیوانات هم برای فروشندگان و هم برای خریداران بسیار گران تمام می‌شود. کارتن‌های مقوایی به لحاظ قیمت مقطوعی که دارند بهترین گزینه برای هر دو فروشنده و خریدار می‌باشد. فروشندگان حیوانات خانگی به‌راحتی می‌توانند با یک باکس کارتنی و با هزینه کم سفارشات مشتریان را به اقصی نقاط کشور ارسال کنند

استفاده از جعبه کارتنی مخصوص حمل‌ونقل حیوانات مزایای زیادی دارد از جمله:

وزن سبک و حمل‌ونقل آسان.

کارتن حمل حیوانات خانگی به دلیل جنسی که دارند، سبک بوده و ارسال آن‌ها به مشتریان بسیار ساده خواهد بود.

هزینه پایین.

علاوه بر وزن سبک  و حمل‌ونقل آسان، هزینه نیز دیگر فاکتور یا بهتر است بگوییم مهم‌ترین فاکتوری است که باید در نظر گرفت. فروشندگان حیوانات خانگی می‌توانند در تیراژ بالا این محصولات را سفارش دهند و با هزینه‌ای بسیار مناسب، سفارشات خود را به دست مشتریان برسانند. این موضوع باعث کاهش هزینه ارسال هم برای فروشنده و هم خریدار خواهد شد.

بازیافتی بودن آن.

زمانی که دیگر نیازی به کارتن مقوایی مخصوص حمل‌ونقل حیوان خانگی نداشتید به‌راحتی می‌توانید آن را دور انداخته و از جعبه تمیزتر دیگری استفاده کنید. این کارتن‌ها هماهنگی کاملی با محیط‌زیست داشته و باعث آلودگی محیط‌زیست نخواهند شد.

کارتن حمل حیوان خانگی
کارتن مقوایی حمل حیوان خانگی
کارتن حمل حیوان خانگی
کارتن مخصوص پت شاپ

قیمت کارتن بسته بندی حمل حیوانات

قیمت واحدی برای این نوع جعبه‌ها نمی‌توان در نظر گرفت چراکه عواملی نظیر ابعاد جعبه، تعداد سفارش، نوع ورق و چاپ و یا بدون چاپ بودن کارتن، قیمت نهایی محصول را تعیین می‌کنند.

پاشا لیزر این افتخار را دارد که کارتن‌های سفارشی را با قیمت بسیار پایین‌تر در اختیار فروشندگان حیوانات خانگی قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09148343473 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی