چاپ و برش لیزری روی کارتن بسته بندی

چاپ و برش لیزری روی کارتن بسته بندی

انتخاب کارتن بسته بندی مناسب محصول

کارتن‌های بسته بندی ارزان‌ترین و درعین‌حال معمول‌ترین متریال برای بسته بندی محصول شما می‌باشد. کارتن بسته بندی از جنس ورق‌های مخصوص مقوایی می‌باشند که بسته به محصول شما می‌توانید ضخامت و کیفیت موردنظرتان را انتخاب کنید.  کارتن‌ها در انواع ایفلوت . سه لا و ۵ لا در بیشتر موارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.  اینکه از کدام مورد برای بسته بندی استفاده کنید به ویژگی‌های محصول موردنظرتان دارد. اگر محصول شما وزن و حجم کمتری دارد می‌توانید از ایفلوت و ورق کارتن ۳ لایه جهت بسته بندی استفاده کنید. ولی اگر کالای شما سنگین است به طبع از ورق کارتن ضخیم‌تری مانند ۵ لا استفاده می‌شود.

تولیدکنندگان محصولات مختلف نظیر آنلاین شاپ ها برای بسته بندی و ارسال محصولات خود نیاز به ابزاری دارند که بتوانند محصولات خود را سالم و تمیز به دست مشتری برسانند. یکی از گزینه‌هایی که این عزیزان می‌توانند استفاده کنند کارتن بسته بندی می‌باشد.

چاپ روی کارتن

کارتن پستی در سایزهای استاندارد 1 تا 9 تولید و عرضه می‌شود که شما می‌توانید آن را بدون چاپ یا با چاپ در پاشا لیزر سفارش دهید. اما کارتن بسته بندی با طرح دلخواه روی جعبه گزینه دیگری است که فروشگاه‌های اینترنتی تمایل بیشتری به آن دارند زیرا می‌توانند علاوه بر ارسال محصولات، با درج برند و لوگوی خود روی کارتن بسته بندی، بازاریابی را نیز هم‌زمان مورد هدف قرار دهند.

گروه تولیدی پاشا لیزر این امکان را برای شما صاحبان فروشگاهی فراهم کرده است تا بتوانید بر روی کارتن بسته بندی طرح دلخواه خود را به دو صورت چاپ‌شده و برش لیزری داشته باشید. شما می‌توانید طرح و نوشته دلخواه خود را برای ما ارسال کرده و روی کارتن چاپ‌شده تحویل بگیرید. همین‌طور علاوه بر چاپ، امکان برش لیزری طرح مدنظر شما نیز فراهم است. در زیر دو نمونه طرح چاپ‌شده و طرح برش لیزری روی کارتن بسته بندی را می‌توانید مشاهده کنید.

کارتن بسته بندی با چاپ
کارتن بسته بندی با چاپ
کارتن بسته بندی با برش لیزر
کارتن بسته بندی با برش طرح دلخواه

برای سفارش کارتن و چاپ یا برش طرح موردنظر خود می‌توانید با شماره تلفن 09148343473 (باقری) تماس بگیرید.

برش لیزری طرح دلخواه شما روی کارتن بسته بندی

کارتن سازی پاشا لیزر با توانایی برش طرح برند شما روی کارتن بسته بندی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می‌باشد.

برای مشاهده کارتن های بسته بندی بر روی این لینک کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی