راهنمایی در مورد خرید کارتن پستی مناسب

راهنمایی در مورد خرید کارتن پستی مناسب با نیازهایمان

کارتن های مقوایی در ابعاد و اندازه‌های مختلف متناسب با محصولی که قرار است داخل آن قرار بگیرد تولید می‌شود.

انتخاب ضخامت کارتن (سه لایه و ۵ لایه و… ) به کیفیت و وزن محصول بستگی دارد . اداره پست جهت سازمان بخشیدن به کارتن های مورد استفاده در بسته‌بندی، سایزهایی متنوع ولی خاص را به کاربران خود ارائه داده است.

با توجه به قوانین هنگام ارسال مرسولات باید دقت داشته باشید که کارتن شما خالی از هرگونه نوشته و…. باشد البته به جز کارتن هایی که علامت و لوگوی اداره پست را دارند.

به همین علت کارخانه‌های بسیاری مانند پاشا لیزر جهت سهولت کار شما آنلاین شاپ ها و… عزیز که نیاز به کارتن های بسته‌بندی مناسب محصولتان و همچنین با قیمت خوب دارید شروع به تولید انواع کارتن پستی متناسب با قوانین اداره پست کرده‌اند ‌.

چند نکته در مورد انتخاب کارتن پستی مناسب

کارتن پستی سایز 1:

این کارتن پستی در ابعاد استاندارد اداره پست 10x15x10 سانتی‌متری مناسب بسته بندی ساعت مچی، انواع زیورآلات و محصولات کوچک مانند دارو است.

کارتن پستی سایز 2:

این کارتن پستی در ابعاد 14x20x10 سانتی‌متری تولیدشده و مناسب بسته بندی جوراب، شال، روسری و هر محصول دیگری که در این سایز جا می‌گیرد.

کارتن پستی سایز 3:

این کارتن پستی 20x20x15 سانتی‌متری بوده که از این کارتن می‌توانید برای بسته بندی لوازم کادویی استفاده کنید

کارتن پستی سایز 4:

سایز این کارتن پستی 20x30x30 سانتی‌متری بوده که مناسب بسته بندی کفش، کیف و سایر محصولات می‌باشد

کارتن پستی سایز 5:

کارتن پستی سایز 5 در ابعاد 25x35x20 سانتی‌متری تولید می‌شود که از این کارتن می‌توانید برای بسته بندی انواع لوازم کادویی، ظروف و …. استفاده کنید

کارتن پستی سایز 6:

کارتن سایز 6 با ابعاد 25x45x20 سانتی‌متری مناسب بسته بندی انواع شوینده می‌باشد.

کارتن پستی سایز 7:

ابعاد این کارتن پستی، 30x40x25 سانتی‌متری بوده که برای بسته بندی زغال، و سایر محصولاتی که در این سایز جا می‌گیرند، مناسب می‌باشد

کارتن پستی سایز 8:

کارتن سایز 8 در ابعاد 39x45x29 سانتی‌متری عرضه می‌شود و مناسب اسباب کشی و اثاث کشی است

کارتن پستی سایز 9:

این کارتن پستی با ابعاد 45x55x35 سانتی‌متری همانند کارتن سایز 8 مناسب اثاث کشی و بسته بندی محصولاتی که سایز بزرگ دارند، می‌باشد.

شما در پاشا لیزر  می‌توانید کارتن های پستی را از سایز یک تا سایز نه به تعداد مدنظرتان تهیه کنید .

در انتخاب کارتن پستی به چه نکته‌ای باید توجه کنیم؟؟

سؤال بالا پرتکرارترین سؤال فروشندگان گرامی برای انتخاب کارتن پستی متناسب با محصولشان می‌باشد شما برای این کار باید محصول خود را در دست داشته باشید و ابعاد آن را بدانید لازم به ذکر است که اگر محصول مدنظر شما وزن بالایی داشته باشد بهتر است از کارتن پستی ۵ لایه استفاده کنید..

در نتیجه کارتن پستی به کارتن هایی گفته می‌شود که در ابعاد یک تا نه (ابعاد مورد تائید اداره پست) با لوگوی اداره‌ی پست تولید می‌شوند . بر روی کارتن های پستی علاوه بر لوگوی پست مکانی جهت نوشتن آدرس گیرنده و فرستنده نیز چاپ شده است.

برای انتخاب کارتن پستی متناسب با حرفه و محصول خود با مشاوران پاشا لیزر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

منو اصلی