محصولات یلدای پاشا لیزر


ما محصولاتی که مختص یلدا است رو پایین همین صفحه به صورت دسته‌بندی برایتان آماده کردیم تا خیلی راحت‌تر بتوانید محصولاتی که نیاز دارید را سفارش و کارتان رو شروع کنید.

برای شما دوستانی که تازه به جمع ما ملحق شدید، هم چند فیلم آموزشی به‌صورت رایگان قرار دادیم تا نکات اولیه کارهای رزینی رو یاد بگیرید و شما هم از این بازار یلدایی بهره‌مند شوید.

چند نمونه‌ کار ارسالی دوستان


خیلی از دوستان هنرمندمان از همین الآن برای بازار شب یلدا خودشان را آماده می‌کنند. البته چند ماهی هنوز به شب یلدا مانده ولی اگر از الآن شروع به آماده‌سازی سفارشات مشتریان خود نکنید، احتمالاً چند روز قبل از شب یلدا به مشکل می‌خورید و نمی‌توانید سروقت سفارشات رو به دست مشتریانتان برسانید. پس بهترِ که از همین الآن برنامه‌ریزی‌هایتان رو بکنید و برای اون شب، کلی محصول آماده داشته باشید.

قطعاً میدانید که امسال، دومین سالی است که پاشا لیزر در این شب به‌یادماندنی همراه شما است؛ با این تفاوت که امسال خیلی زودتر دست‌به‌کار شده‌ایم تا تمام نیازهای شمارا برطرف کنیم و اگر مشکلی، کم و کسری و … به وجود آمد، سریعاً رفعش کنیم. امسال هدف تمام پاشا لیزری‌ها داشتن سالی پربارتر از سال قبل است. به همین دلیل جشنواره یلدا رو خیلی زودتر شروع کردیم تا بتوانیم یک تیک پررنگ به اهداف یلدایی‌مان بزنیم.

فهرست اصلی