شرایط دریافت اشانتیون و تخفیف‌ها:

مبلغ خرید

اشانتیون

اشانتیون

خرید بالای 150 هزار تومان

پک شش‌تایی زیرلیوانی 12 سانتی

پک کامل ساخت زیورآلات چوبی

خرید بالای 280 هزار تومان

ساعت رومیزی گرد

عقربه سایز متناسب با سایز 40

خرید بالای 400 هزار تومان

سینی چوبی

صفحه ساعت 25 سانتی

خرید بالای 600 هزار تومان

صفحه ساعت 40 سانتی

اعداد رومی پیوسته طلایی 30 سانت

خرید بالای 800 هزار تومان

ارسال رایگان

کد تخفیف  10 % برای خرید دوم

خریدهای بالای صد و پنجاه ‌هزار تومان شامل اشانتیون‌های انتخابی می‌باشند.

راهنمای استفاده و انتخاب اشانتیون‌ها:

بعد از اتمام خرید در صفحه پرداخت برای شما کاربر گرامی باکسی به‌عنوان یادداشت قرار داده شده است که شما می‌توانید یکی از دو مورد را انتخاب کرده و در قسمت یادداشت بنویسید.

تخفیف پاشا لیزر

کد تخفیف: مشتریانی که خریدهای بالای 10 میلیون تومان انجام می‌دهند، می‌توانند از تخفیف 15%  (پانزده‌درصدی) بهره‌مند شده و در حراجی‌های خاص با لینک مستقیم شرکت کنند.

مزیت‌های خرید عمده :

با خرید بالای 10 میلیون تومان از فروشگاه اینترنتی پاشا لیزر شما می‌توانید از تخفیفات فروشگاهی این مجموعه بهره‌مند گشته و نام خود را بین فروشندگان این مجموعه قرار دهید.

در آینده‌ی نه‌چندان دور این مجموعه، ترفندها و امتیازات بسیار خاص و متنوعی را برای خریداران عمده خود برنامه‌ریزی و اجرا خواهد کرد و مهم‌تر از همه، امتیاز دریافت نمایندگی صرفاً به کسانی که بیشترین خرید را از این گروه تولیدی داشته‌اند، اعطا خواهد کرد.

مدت‌زمان به وجود آمده در این میان فرصتی بسیار مناسب جهت شناخت افراد و اخلاقیات این برند می‌باشد که زمینه‌ساز همکاری‌های بیشتر طرفین خواهد بود.

همچنین فقط دوستانی که نامشان وارد لیست خریداران عمده پاشا لیزر گردیده است، می‌توانند از خریدهای زیر ده میلیون تومان (2 الی 10 میلیون ) با تخفیف 7%  جهت شارژ محصولات فروشگاه خود استفاده کنند.

خرید بالای 10 میلیون تومان به‌صورت خودکار از سایت 7 درصد تخفیف می‌گیرد.

خرید بالای 13 الی 20 میلیون تومان به‌صورت خودکار 12 درصد تخفیف می‌گیرد.

خرید بالای 23 الی 30 میلیون تومان به‌صورت خودکار 17 درصدد تخفیف می‌گیرد.

چند نکته مهم:

درصد تخفیف‌ها: هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی پاشا لیزر شما تمامی واسطه‌ها را حذف کرده و به‌صورت مستقیم از تولیدی خرید می‌کنید و با توجه به اصلی که گروه تولیدی پاشا لیزر برای خود قرار داده است (سود کمتر ولی مشتری همیشگی و راضی) قیمت‌های این فروشگاه اینترنتی به‌صورت تک‌فروشی نیز بسیار کمتر از قیمت بازار می‌باشند.

تخفیفات بالای شنبه‌بازار: محصولاتی که هر هفته در دسته‌بندی شنبه‌بازار با تخفیفات بالا عرضه می‌شوند، به‌صورت کامل و مکمل نبوده و همچنین گاها نتیجه‌ی انبارگردانی‌های هفتگی پاشا لیزر می‌باشند که این امر موجب می‌شود که هیچ اطمینانی از شارژ دوباره آن محصول نباشد و برای شما دوست عزیزی که خرید عمده برای مغازه و یا صفحه خود انجام می‌دهید از جهت توانایی شارژ دوباره محصول و حفظ رضایت مشتریانتان قابل‌قبول نمی‌باشد.

و شنبه‌بازارها صرفاً جنبه‌ی تبلیغاتی دارند چراکه این گروه تولیدی علاقه‌مند به تبلیغات درون‌شبکه‌ای داشته و هزینه‌های تبلیغاتی را صرف مشتریان خود می‌کند.

منو اصلی