شرایط دریافت اشانتیون و تخفیف‌ها:

مبلغ خرید

اشانتیون

اشانتیون

خرید بالای ۱۵۰ هزار تومان

پک شش‌تایی زیرلیوانی ۱۲ سانتی

پک کامل ساخت زیورآلات چوبی

خرید بالای ۲۸۰ هزار تومان

ساعت رومیزی گرد

عقربه سایز متناسب با سایز ۴۰

خرید بالای ۴۰۰ هزار تومان

سینی چوبی

صفحه ساعت ۲۵ سانتی

خرید بالای ۶۰۰ هزار تومان

صفحه ساعت ۴۰ سانتی

اعداد رومی پیوسته طلایی ۳۰ سانت

خرید بالای ۸۰۰ هزار تومان

ارسال رایگان

کد تخفیف  ۱۰ % برای خرید دوم

خریدهای بالای صد و پنجاه ‌هزار تومان شامل اشانتیون‌های انتخابی می‌باشند.

راهنمای استفاده و انتخاب اشانتیون‌ها:

بعد از اتمام خرید در صفحه پرداخت برای شما کاربر گرامی باکسی به‌عنوان یادداشت قرار داده شده است که شما می‌توانید یکی از دو مورد را انتخاب کرده و در قسمت یادداشت بنویسید.

تخفیف پاشا لیزر

کد تخفیف: مشتریانی که خریدهای بالای ۱۰ میلیون تومان انجام می‌دهند، می‌توانند از تخفیف ۱۵%  (پانزده‌درصدی) بهره‌مند شده و در حراجی‌های خاص با لینک مستقیم شرکت کنند.

مزیت‌های خرید عمده :

با خرید بالای ۱۰ میلیون تومان از فروشگاه اینترنتی پاشا لیزر شما می‌توانید از تخفیفات فروشگاهی این مجموعه بهره‌مند گشته و نام خود را بین فروشندگان این مجموعه قرار دهید.

در آینده‌ی نه‌چندان دور این مجموعه، ترفندها و امتیازات بسیار خاص و متنوعی را برای خریداران عمده خود برنامه‌ریزی و اجرا خواهد کرد و مهم‌تر از همه، امتیاز دریافت نمایندگی صرفاً به کسانی که بیشترین خرید را از این گروه تولیدی داشته‌اند، اعطا خواهد کرد.

مدت‌زمان به وجود آمده در این میان فرصتی بسیار مناسب جهت شناخت افراد و اخلاقیات این برند می‌باشد که زمینه‌ساز همکاری‌های بیشتر طرفین خواهد بود.

همچنین فقط دوستانی که نامشان وارد لیست خریداران عمده پاشا لیزر گردیده است، می‌توانند از خریدهای زیر ده میلیون تومان (۲ الی ۱۰ میلیون ) با تخفیف ۷%  جهت شارژ محصولات فروشگاه خود استفاده کنند.

خرید بالای ۱۰ میلیون تومان به‌صورت خودکار از سایت ۷ درصد تخفیف می‌گیرد.

خرید بالای ۱۳ الی ۲۰ میلیون تومان به‌صورت خودکار ۱۲ درصد تخفیف می‌گیرد.

خرید بالای ۲۳ الی ۳۰ میلیون تومان به‌صورت خودکار ۱۷ درصدد تخفیف می‌گیرد.

چند نکته مهم:

درصد تخفیف‌ها: هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی پاشا لیزر شما تمامی واسطه‌ها را حذف کرده و به‌صورت مستقیم از تولیدی خرید می‌کنید و با توجه به اصلی که گروه تولیدی پاشا لیزر برای خود قرار داده است (سود کمتر ولی مشتری همیشگی و راضی) قیمت‌های این فروشگاه اینترنتی به‌صورت تک‌فروشی نیز بسیار کمتر از قیمت بازار می‌باشند.

تخفیفات بالای شنبه‌بازار: محصولاتی که هر هفته در دسته‌بندی شنبه‌بازار با تخفیفات بالا عرضه می‌شوند، به‌صورت کامل و مکمل نبوده و همچنین گاها نتیجه‌ی انبارگردانی‌های هفتگی پاشا لیزر می‌باشند که این امر موجب می‌شود که هیچ اطمینانی از شارژ دوباره آن محصول نباشد و برای شما دوست عزیزی که خرید عمده برای مغازه و یا صفحه خود انجام می‌دهید از جهت توانایی شارژ دوباره محصول و حفظ رضایت مشتریانتان قابل‌قبول نمی‌باشد.

و شنبه‌بازارها صرفاً جنبه‌ی تبلیغاتی دارند چراکه این گروه تولیدی علاقه‌مند به تبلیغات درون‌شبکه‌ای داشته و هزینه‌های تبلیغاتی را صرف مشتریان خود می‌کند.

پشتیبانی
ارسال پیام

منو اصلی